Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három napja a jobb talpamon a...

Három napja a jobb talpamon a sarkam alatti rész iszonyatosan fáj, ha csak kicsit is megpróbálok ráállni, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Sportolsz-e valamit?

Miután ráállsz, s jársz rajta, elmúlik?

Kis puklit nem látsz ott?

2009. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok, nem sportolok, és kis pukli alatt azt érted, hogy kicsit nagyobb a párnarésze mint a másik lábamon, mert akkor igen.
2009. aug. 7. 17:41
 3/9 A kérdező kommentje:

és nem múlik el ha járok rajta hanem jobban fáj

ha ráállok teljesen akkor meg nagyon

2009. aug. 7. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Túlsúlyod van-e?
2009. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van max 10 kiló, de voltam ennél sokkal sokkal nehezebb is:S
2009. aug. 7. 18:13
 6/9 anonim ***** válasza:
hmm... Akkor nem tudom,esetleg rossz helyen van a súlypontod. Másra ezek kizárásával nem tudok gondolni. Hátha jön valaki okosabb.
2009. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi:D

phenylbutazonnal kenegetem hátha jó lesz

2009. aug. 7. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj, akkor kenj rá mézet, arra tegyél káposztát, majd dunszt kötésbe kösd be! Nem vicc! Már javasoltam másnak is az oldalon, nekik is bevált. :)
2009. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tyúkszem, mert az a talpon is tud lenni, vagy vízhólyag? Vízhólyag: kiszúrni, tyúkszem vagyis vastag bőrkeményedés: tyúkszemtapasz, bőrpuhító krém, reszelés.
2009. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!