Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik betegség ne tovább ja!...

Rozsa13bela kérdése:

Pánik betegség ne tovább ja! F/18?

Figyelt kérdés

Sziasztok , Tanácsokat kérnék mindenkitől aki pánik betegségből valahogyan sikerült kigyógyulnia !...

Nekem már lassan 1 éve tart folyamatosan veszek be gyogyszert (frontin 0,25,+Yarocen 15mg+Concor 5mg)

Már lassan 6hónapja szedem a gyogyszert és semmi a világon semmit nem hat ... már próbáltunk többet is de 1ik se akar beválni. Mindenapi szorongásban éllek, Próbálom magamat nyugtatni de nem megy,Utcára nem merek ki menni , ha ki is megyek max 5hónapba 1x akkor is azért mert valami nagyon fontos dolog, de általábba mikor ki megyek akkor is rám jön ez úgy nevezett halál félelem !

Elkezd gyorsan verni a szivem , ugy érzem meghalok mindenkitől segitséget kérek , és elkezdek sülyedni lefele a testem még itt van de ugy érzem hogy belülről sülyedek lefele a sötétségbe és egyre hidegebb van lent ,

Már fogalmam sincen hogy micsináljak magammal,Hallotam olyanról is hogy ezt még ki lehet nőni mert fiatal vagyok , de halottam olyanról is hogy ez nem fog el múlni soha , Nekem már elegem van ebből az egész dologból,Mindennap evvel kell , hogy éljek ha akarok ha nem ... :( :(

Várom a tisztelt kommentárokat mindenkitől .. :)

Egy pánikbetegseben szenvedő fiu (F/18)



2012. okt. 18. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pszichoterápiára jársz? - az sokat segít. Gyógyszeres kezelés+pszichoterápia. Kérd meg a pszichiáteredet, hogy ajánljon pszichológust!
2012. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem fölös leges mert ugyse tudnák kimozdulni .. :(
2012. okt. 18. 14:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Sürgősen kezd el a negatív gondolataidat pozitív irányba terelni! Nem baj, ha úgy érzed, hogy nem használ. Kitartó legyél és elszánt! Az agy egy idő után elhiszi amit mondogatunk. Én egy súlyos generalizált szorongásból épültem fel. Sportolnod kell napi szinten! Azonnal kezdjél el futni!
2012. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
szia!én pánikbetegségből gyógyultam ki egy év után.gyógyszert szedtem,de ma már tudom nem az gyógyított ki,hanem a gondolkodásom!az agy olyan mint egy pohár ha negatívumokkal töltöd meg egyszer csak teli lesz és túlcsordul.nekem is a sport segített:futás, jóga.meditáció. Ja és ez a könyv: Coué:Elméd gyógyító hatalma.Ne feledd szedhetsz bármennyi gyógyszert, csak a megváltoztatott gondolkodásod fog meggyógyítani!Ha elolvasod ezt a könyvet meg fogod érteni.Addig kell az agyat pozitív gondolatokkal tölteni, amíg el nem hiszed!A gyógyszeriparnak az egyik legjobb páciense a pánik és szorongásos beteg, hisz évekig tartó kuncsaft. Ki van ez találva!Ha többet akarsz tudni,írj!
2012. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a komenteket utolsó hozzá szoló irtam privit
2012. okt. 18. 16:02
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyugi nem maradsz így! Ha meg akarsz gyógyulni akkor meg fogsz. Tényleg fontos a mozgás, meg hogy máshogy gondolkodj.
2012. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként itt rengeteg ilyen kérdés van, de ne rágódj sokat ezeken. Én már annyit olvastam erről hogy már meguntam és rájöttem hogy csak magamtól tudok meg gyógyulni, gyógyszerek nélkül. Próbálj meg laza lenni és nyugodt. Segíts magadnak.
2012. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hmm köszi : ) de mai nap elöjőt valami ujabb tünet még régebben keletkezet még pedig az hogy a kezem nem kap vért. .és olyan mint ha le lenne zsibadva furrán érzékelem a tárgyakat ... a ruha darabokat ez mit jelent ?
2012. okt. 22. 02:51
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt orvos tudná leginkább megmondani! Talán a vérnyomás ingadozás miatt...
2012. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Te sírógép! Miért nem mész el pszichológushoz?? Azért mer csak sírni tudsz, sajnáltatod itt magad, de semmit nem teszel a gyógyulás érdekében! Ez a te bajod! Szánalmas vagy nagyon!
2012. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!