Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félreléptem foci közben és...

Nagykovács Ferenc kérdése:

Félreléptem foci közben és eléggé fájt, de utána beálltam kapuba még védeni és bicegtem a labdáért. Lehet ez szakadás?

Figyelt kérdés
2 napig kihagytam a focit, majd kimentem játszani, vigyázva de ment nem volt gond persze fájdogált. Otthon is fájdogál de nem vészes. Kicsit van megdagadva. Egy egy foci után jobban fáj. De másnap jobb lesz. Tudom nem kéne focizni. Szerintetek?Lehet ez szakadás?

2012. okt. 18. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát kiegészítem: ez történt egy hete...most is focizok de elég nehézkes..de támadni is tudok bár kicsit lassabb vagyok...lehet ez boka szalag szakadás?
2012. okt. 18. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát foci közben félredugni nem kis teljesítmény! Ott a pályán? Mások meg nézték?
2012. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jogos! Na hátha más is jön és tud segíteni még nekem pozitív válaszokkal!!! Valaki, akinek esetleg volt boka szalag szakadása,tudna írni pár sort?
2012. okt. 19. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!