Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbél tükrözés altatásban?

Vastagbél tükrözés altatásban?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem,hogy vastagbéltükrözésem lesz,és kaptam receptre dormicum nevű injekciós folyadékot,ez altató lesz vsgy csak bódító? Ha csak bódító,akkor sem fogok érezni semmit? Ha viszont altatnak,akkor mennyire leszek kába amikor felébresztenek? Az egész mennyi ideig tart? Kb 20 perc ugye? De írhat bárki,akinek volt ilyen vizsgálata hogy milyen volt!
2012. okt. 19. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Altatásban kérd, jobban jársz...

Ha felébredsz talán még hányni is fogsz de inkább ez mint az a kínzás amin keresztülmennél éberen... Anyunak volt, azt mondja kb. a szüléshez hasonló élmény.

Szóval kérd az altatást. Ha esetleg húzódoznánal ez ellen akkor is kérd! MERT JOGOD VAN HOZZÁ!!!!!

2012. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. De erről a dormicumrol tudod hogy micsoda? Mert azt fogok kapni.
2012. okt. 19. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
passz. neten bizt rajtavan
2012. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Dormicum altató (dormire=aludni).

Anyukám azt szedte tablettában altatónak.De nem úgy altat el, mint egy műtét előtti szedálás, hogy alszol, mint akit kiütöttek.

Nekem gyomortükrözést csináltak kérésemre bódításban. beadták a vénás injekciót, és húsz percig se kép, se hang. Utána nem volt semmi bajom, csak egy óráig kicsit álmos voltam.

Az Endomedix-ben csinálták, de összesen kb. 70000-be került, mégis megérte, mert próbáltam már bódítás nélkül is, és az rémes volt.

2012. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam gyomortükrözésen és vastagbél tükrözésen én is Dormicumot kaptam vastagbél tükrözésen és semmit nem ért egyáltalán nem kábultam el és az egészet végig néztem és éreztem.Fordítva hatott aznap este alig bírtam elaludni.
2012. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes amiket írtok. Nekem volt gyomor és vastagbél tükrözésem is évekkel ezelőtt és egyiknél sem kaptam semmilyen gyógyszert és nem fájt, csak kellemetlen volt nagyon.
2015. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!