Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légúti betegségek? Ezek minek...

Légúti betegségek? Ezek minek a tünetei? Lent

Figyelt kérdés

Sokszor, napi szinten fulladási rohamaim vannak hirtelen.

Elkezdek fulladozni, nem kapok levegőt, zihálok, melegem van, leizzadok, mellkasomra erős nyomást érzek.

Alap járaton ha nagy levegőt akarok venni nem tudok, mert jön megint a mellkasra az erős fájdalmas nyomás és akár megindulhat a fulladási roham és ájulás előtti állapot is sokszor előjön ilyenkor.

20éves lány vagyok, évek óta ezzel élek, orvosnál még nem voltam, de tervezem, addig is valaki nemtudja mi lehet ennek az oka?


2012. okt. 20. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi ez.. sok mindenre utalhat a mellkasi nyomás és a fulladozás is.. nagyon komolynak hangzik! szerintem azonnal fordulj orvoshoz!!:S és jobbulást..!
2012. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet pánik roham ez inkább amit leírt vagy pszichés alapú? Ne tervezze hogy felkeresi az orvost hanem mennyen is el a rendelésre a háziorvosához aki tudni fogja mik a további teendők ez ügyben és ha szükségesnek ítéli akkor tovább küldi majd. De nyugodjon meg én azt mondanám és merjen bizalommal elmenni a rendelésre, az is lehet hogy asztmás, ezt majd az orvos állapítja meg. Látatlanban nem lehet mit mondani erre az csak olyan mintha sötétben tapogatóznánk!

Jobbulást!

2012. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem aszthma, mert akkor folyamatosak lennének a tünetek, nem csak napi 1. Ha elkezdenél fulladni, nem múlna, csak gyógyszerre.

Inkább pánikbetegség jut a tüneteidről eszembe.

2012. okt. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem mindig van ok hogy miért jön elő, de legtöbbször elég ha csak egy ujjal is hozzám ér valaki :(

A barátom pánikbeteg neki ilyen tünetei nincsenek.

2012. okt. 21. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
"A barátom pánikbeteg neki ilyen tünetei nincsenek." Ezzel még nem lehet kizárni. Mindenkinél más-más tünetek vannak, bár ez is csak egy feltételezés a leírt tünetei alapján..
2012. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!