Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatal nőnél egészséges ennyi...

Fiatal nőnél egészséges ennyi alkohol?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok, szinte mindennap este főzés beszélgetés közben megiszok egy vagy két pohár bort, illetve az utóbbi 2 hétben mivel folyamatosan voltak szülinapok meg hasonlók, így mindennap megittunk kb egy feles pálinkát is, de volt rá példa, hogy kettőt, vagy 2 pohár pezsgőt is. mennyire egészségtelen ez? mert sokan így isznak vagy még többet ahogy hallom, de nyilván én nem akarok és maradok a bornál csak kíváncsi vagyok..
2012. okt. 22. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én soknak tartom inkább a rendszeresség ijesztene meg. A mennyiség (ha nem lenne rendszeres) nem vészes. Ne máshoz hasonlítsd magad, mert a saját értékrendeddel kell elszámolnod. Az én értékrendem szerint (persze még nem vagy alkoholista) de jó úton haladsz felé.
2012. okt. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is ez az első lépés az alkoholistává válás úton. Vigyázz rá!
2012. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!