Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivan olyankor, ha 2 hónap...

Mivan olyankor, ha 2 hónap után derűl, ki hogy baba van a dologban és ezalatt a két hónap alatt rengeteg bulizás volt volt. Alkohol cigi, drog. Innentől kezdve, ha több party nincs akkor egészséges lehet a baba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez a baba már nem lehet egészséges.
2012. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetesen tudtam meg, hogy babát várok, (nem tervezett baba volt) addig minden nap dohányoztam, energiaitalt ittam, sőt fogamzásgátlót is szedtem, volt olyan is, hogy alkoholt ittam, nem is kicsi mennyiséget. Semmi baja nem lett a babámnak.Nagyon sok ismerősöm fogyasztott alkoholt a terhessége első részében és mindenkinek egészséges babája született. De a drogokról nem tudok nyilatkozni, azzal kapcsolatban már hallottam, hogy egészséges baba lett, de azt is, hogy nem. De a 12. héten már tudnak csinálni nagyon sok vizsgálatot (pl. integrált teszt), amiből megállapítható a baba egészségügyi állapota, és beteg magzat esetén a 20. hétig el lehet vetetni.
2012. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy mi az, amit drognak hívsz.


Az én makkegészséges kislányom abban a ciklusban készülhetett, amikor durva antibiotikumot szedtem, amit terhesség alatt szigorúan tilos. Már jól voltam, de a kúrát végig kellet csinálni. Plusz egy bulin annyi vodkát megittam, mint még életemben soha... és dohányoztam is rendesen.

Kiderült, hogy nem vagyok egyedül, egészséges életmódra váltottam, és gyönyörű egészséges okos kicsi lány.

2012. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez attól függ, hogy milyen drog volt (az elsőt meg kb összeraknám anyámmal diskurálni, az is ilyen baromságokat mond, pedig ő ráadásul orvos is. csak éppen túl hamar ítélkezik...)

Ha mondjuk füveztél, akkor az nem gáz, mert ha ezentúl nem fogsz, akkor kb úgy van, mint a cigivel. Ha terhesség további részében nem dohányzol, nem iszol, nem füvezel, akkor sok esély van rá, hogy egészséges lesz. Ha bélyegeztél, vagy extazy, vagy speed, vagy egyéb szintetikus drog, akkor dokivan beszélj, hogy mi legyen, valószínűleg átesel majd egy sor vizsgálaton, ami még mindig nem zárja ki százasra a bajt. Nekem van egy ismerősöm, akinek a párja bélyegezett, amikor terhes lett, és nem tudott a babáról. A gyerek szemhély nélkül született. De ilyen tizezerből kb egy.


Remélem azért nem lesz gond! Ha más nem, vagy magától elmegy a baba, vagy pedig ha kiderül, hogy gond van, akkor sajna abortusz...

2012. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én picurkám úgy készült, hogy azon a héten nagyon-nagyon fájt a fejem, és olyan bogyókat kapkodtam be, ami mind ellenjavallt terhesség alatt, illetve azt írják, hogy nincs esély a fogantatásra.

Szóval szerintem egy alaposabb ultrahang vizsgálat megmondja. Magánt javaslok, aki nem 10 perc alatt csapja össze, hanem 40-50 percet is rááldoz. De lehet, a 12. hetet ki kell vele várnod. Az orvossal légy nagyon őszinte.

26+1 hkm

2012. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez az, bátorítsátok drogozásra! A drog=illegális szer. Fű, horion, kokain, LSD, speed. Az, hogy ránézésre egészségesen születik meg, nem azt jelenti, hogy nem lesz részképességzavara, diszlexiája, vagy bármi, amitől hátrányban lesz.
2012. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Senki nem bátorítja a drogozásra. Csak próbáljuk optimistán szemlélni, hogy ettől még lehet egészséges a baba. Mint ahogy az Általad felsorolt dolgok is előfordulhatnak teljesen egészséges életmódot folytató szülők gyermekeinél.
2012. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem azt mondod, hogy legjobb egyből abortuszra küldeni.... ehh...
2012. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
jaj de felfujátok ezt a drog témát! én 5 hetesen tudtam meg hogy babás vagyok,és előtte meg szilveszter volt nálam is ment a drog akkor,és nincs semmi baja a babámnak csak a lényeg hogy mond a dokinak.
2012. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lesz majd rengeteg vizsgálat ahol kiderül, hogy van-e genetikai problémája a babának. A lényeg, hogy amikortól tudod légy felelősségteljes és vigyázz rá. Jó babavárást!
2012. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!