Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatosan csikar a hasam!...

Iszonyatosan csikar a hasam! :"C Javaslat?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs miért, pár perce rákezdett, és nagyon görcsöl!

2012. okt. 22. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
foss
2012. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbàlj meg gyertyába emel ni a làbad.
2012. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
kamillatea, nospa.Ezek jók, ha hasmenés lesz, széntabletta, vagy ami neked beválik.
2012. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát, lehet hasmenés lesz, iszonyatosan zuborog! Inger még nincs, viszont mindjárt sírok!! Akkor kicsit jobb, ha az oldalamon fekve felhúzom a lábamat. Most is úgy írok, fekve. Fel nem nagyon akarok/tudok kelni, de szerintem nospa nincs itthon, a kamilla tea pedig tuti, hogy egy hete fogyott el. Micsináljak? Egyre rosszabb, nagyon borzalmas!
2012. okt. 22. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Melegbe takard be magad. Ha el tudsz menni Wcre, jobb lesz. Kitartás!
2012. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mara Acoma ***** válasza:
A szélgörcs okozza, akkor azzal mozogni kell. Próbálj meg feceregni, hogy beinduljon a bélmozgás, lehet hogy csak annyi a baj. Nekem is volt ilyen sokszor, nem jó ha egy helyben kucorogsz. Ha nem tudsz felkelni mászkálni kicsit, akkor hason fekve, háton fekve mozgasd magad (csípődet). Remélem segít.
2012. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Masszírozom a hasamat, és mozgok, de nem jobb! :"(
2012. okt. 22. 14:38
 8/16 A kérdező kommentje:
Végre van inger, viszont nem jön semmi! Negyed órát gubbasztottam, és csak egy kis szél volt. Már majdnem meg is örültem, de a csikarás nem múlt el, és azóta nem is jön semmi
2012. okt. 22. 15:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor ha nincs kamillatea, igyál kávét.
2012. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mara Acoma ***** válasza:
Azt ki is felejtettem, tényleg! A kávé jó hashajtó, jó erőset igyál. Tuti kaki:-) Meg ami szokott használni (sokszor görcsöl a hasam mensi előtt) meleg ülőfürdő pl. kamillás-cickafark teás. Csak le kell forrázni a füveket, hideget engedni és beleülni.
2012. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!