Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet az, hogy valaki allergiá...

Lehet az, hogy valaki allergiás a dezodorra, vagy valamilyen kozmetikumra? Hogy tudom kideríteni? 15/L

Figyelt kérdés
Régen kiütéseim jöttek egy dezodortól, amit utána nem használtam és elmúllott. De a száj megdagadása és kiütésszerű sebek a nyakon lehetnek allergiás tünetek? Hogyan tudom kideríteni mi okozza? Én a Garnier dezodorra gyanakszom, amit 3 hónapig használtam, megvoltak a tünetek, de nem tudtam mitől, de most pénteken újból garnier dezodort használtam és újból kijöttek, de az csak egy alkalom volt szóval lehet nem.
2012. okt. 23. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetnek, menj bőrgyógyászhoz, majd adnak beutalót allergia vizsgálatra. Addig meg inkább keress alkohol és alumíniumsó mentes dezodort, bár én inkább tippelnék valamilyen ételallergiára ha a szád is bedagadt.
2012. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet az ember allergiás kozmetikumokra.Akár egyszeri használat után is okozhat bajt.Vannak bőrkímélő, allargiamentes kozmetikumok.Drogériában, gyógyszertárban is érdeklődhetsz ilyenekről, esetleg bőrgyógyásztól kérj tanácsot, addig inkább ne használj kozmetikumot.
2012. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!