Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az ha sex közben,...

Normális az ha sex közben, amikor g pillanatra megállunk, nagyobbat dobban a szivem, vagy olyan furán félre dobban? Egyáltalán miez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom... dokit meg kéne kérdezni, lehet,h csak nagyon izgulsz, de lehet kardiológiai probléma is
2009. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes,nekem is szokott ilyen lenni,(nem csak szex közben)gondolom azért van, mert elkezd jobban dolgozni a szíved a mozgástól.
2009. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szívzörejed is lehet,ettől is félreverhet néha a szív
2009. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az normális?
2009. aug. 9. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem van szívzörejem,és emiatt néha mikor ideges vagyok előfordul,hogy félredobban, nekem veleszületetett,de lehetnek szerzett zörejek is,különféle betegségek szövődményeképpen.ha gyakran előfordul,szerintem említsd meg azért a háziorvosodnak.utolsó voltam
2009. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!