Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért volt véres a wc papír?

Miért volt véres a wc papír?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok fiú,és óvodás korom óta,problémáim vannak a széklettel.Tegnap előtt bevettem a hashajtót amivel tegnap sikerült 6 nap után elmennem wc-re.Ma próbáltam wc-zni erőlködtem egy kicsit de ott maradt egy kis ürülék,(más hogy nem tudom mondani)és most kellemetlen volt,elmentem megtöröltem megint és barna folyás volt.Utána pedig véres pöttyök kezdetben több volt és egyre kevesebb.De nem akkor volt amikor belenyúltam oda hanem a végbélnyílás szélén megnyomtam akkor fájt,és 1 cm-ben széles vérfoltok voltak de nem annyira erős,épp hogy kitöltötte.Végénél 1-2 csepp..

Lehet hogy kisebesedett ahogy próbáltam ma?

Többször is volt legutóbb 2-3 hónapja,közben nem volt,és most vettem észre megint.

Mi lehet?Remélem csak kisebesedett..


2012. okt. 23. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne tippelgessetek, hanem menj el a gyerekorvosodhoz! A kérdés is mutatja, hogy nyugtalanít a dolog. Megvizsgál és ha nincs semmi, akkor megnyugodhatsz, ha meg van valami gond akkor kezelve leszel és minden rendben lesz.

Elég nagy vagy ahhoz, hogy akár egyedül is elmenj.

2012. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne megnézetni. Proktológushoz, esetleg gasztroenterológushoz tartozik ez a téma. De persze lehet háziorvosnál kezdeni.
2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
sztem aranyér, ezt meg kell mutatni dokinak, látott már ilyet, nem kell szégyellősködni.
2012. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2012. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Semmi.Nem mentem orvoshoz,de azóta nem is volt,viszont megint székrekedésem van 5 napja..
2012. nov. 3. 11:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok a felelőtlenségetekhez. Eljön a nap, amikor majd visszafordíthatatlan károsodást szenved a végbeled. Egy kellemetlen vizsgálatot nem ér meg, hogy egészséges legyél??
2012. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy
2012. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!