Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rájönnétek, hogy halálos...

Ha rájönnétek, hogy halálos betegek vagytok, és max. Egy 4-5 hónapotok van hátra mit tennétek? Elmondanátok ismerősöknek, családnak?

Figyelt kérdés
Érdekes kérdésként hangozhat,de nemrégiben láttam egy filmet a neve "The life without me"-Az élet nélkülem volt benne egy szimpatikus csak aki megtudta ,hogy halálos beteg max. 2 hónapja van.Nem mondta el a családjának senkinek dolgozott tovább csinálta a mindennapi teendőit.Ez szerintetek mennyire valószíű,ti mit tennétek?

2012. okt. 23. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem bírnám ki, hogy ne mondanám el. Úgy élném a maradék időt, hogy próbálnék bepótolni olyan dolgokat amiket nem tettem meg, esetleg örökösödési dolgokat rendeznék, ajándékozás stb. Meg azért általában nem csak úgy szoktak meghalni, hogy előtte semmi tünet, az utolsó hónapokban kellhet kórházi ellátás.
2012. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár arra érdemes jönne velem, ez biztos.
2012. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Malats ***** válasza:
Megásnám a siromat. Elötte végig probalnam a drogokat, és ámokfutnék a 8.kerben.
2012. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 szerintem jó (szerintem) film is van a témában.

[link]

[link]


Mind a 2 megoldás tetszik nekem, még ha nem is ilyen szinten csinálnám. A szórakozás, és a bosszú. Van hogy egyben van a 2 :)

2012. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm az értelmes válaszokat!Körülbelül sztem ilyen lenne :) de ti mit tartanátok a legfontosabnak amit el akartok végezni halálotok előtt?
2012. okt. 24. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb lenne a gyenge idegzetű macskámnak új otthont találni. Ez komoly!
2012. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eztet remélem nem gondoltad át normálisan!!Elég baj ha a világon a macskád a legfontosabb,szomorú nagyon.
2012. okt. 28. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok, nincs családom, sem anyám, sem apám, sem nagyszüleim, sem gyermekem, sem párom. A cicámmal élek kettesben. Ez van.
2012. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!