Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpeszre jó a citromlé? Vagy...

Herpeszre jó a citromlé? Vagy más ami itthon is megtalálható, mert elfogyott a krémem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem (szerencsére)soha nem volt herpeszem, de anyukámtól azt láttam, hogy ő régen fogkrémet tett rá és azt mondta, hogy attól gyorsan elmúlik...

(Tényleg, általában másnapra leszáradt neki a seb.)


Ez még akkoriban volt, amikor nem lehetett semmit kapni a gyógszertárban herpeszre.

2009. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi és is hallottam hogy a fogkrém szárít pattanásra is jó nem?
2009. aug. 9. 23:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen helyzetem...ne nevess ki de én pálikás borogatást tettem rá,annyira bevált,hogy nem is használok már zoviraxot meg a társait
2009. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos jók az ilyen dolgok,de szerintem kísérletezés helyett menj le egy patikába.
2009. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ninc sitthon páinka:)
2009. aug. 10. 00:30
 6/11 A kérdező kommentje:
*nincs itthon pálinka
2009. aug. 10. 00:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy igazi herpeszgyáros vagyok:) Mivel terhes vagyok, ezért nem használhatok mindenféle kencét, ezért fogkrémet szoktam rá tenni, tényleg hamar leszárítja. De azért nem 1 nap alatt. Ha időben észreveszed, hogy herpeszed lesz, már a búbosodásnál ha ráteszed a fogkrémet, nem fog kivirágozni.
2009. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 issti ***** válasza:
A legjobb ha tartasz otthon mindig valami krémet. Szükség esetén én is használtam citromlét, és fogkrémet. Óránként jó alaposan megmostam, citromlé pár percig, és utána fogkrém. Ha idejében elkezdtem ez is bejött, de azért tartok itthon mindig zoviraxot is.
2009. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fogkrém tényleg jó, de nekem csak a Vademecum jött be, az olcsóbb márkák nem. Az viszont jobb és gyorsabb volt, mint a gyógyszertári készítmények. A zselé állagú fogkrém sem működött, csak a fehér.
2009. nov. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A herpeszre amikor már érzi az ember hogy valószínűleg ez az lesz az általam eddig bevált egyetlen gyógymód az ecet. A lehető legdrasztikusabb. De működik!
2012. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!