Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom vannak olyan fogyatékoso...

Tudom vannak olyan fogyatékosok akik pelenkát hordanak! (? )

Figyelt kérdés
Ha tudnak számítógépezni mér nem tudnak elmenni wc-re?

2012. okt. 26. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ők számítógépezni sem tudnak, max. ütögetik a billentyűzetet, de közben fogalmuk sincs arról, mi látható a képernyőn.
2012. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze a két dolognak egymáshoz??? Vannak inkontinens emberek, akik nem tehetnek róla, hogy nem érzik a vizeletüket, esetleg a székletüket. Bunkóság ezért leszólni őket! Nagyon primitív gondolkodásra vall!
2012. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem szóltam le őket csak érdeklődtem és köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 27. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak például gerincsérültek, akik nem éreznek semmit sem ott lent. Őket például pelenkázni kell, de az értelmükkel nincs semmi baj.

Másrészt pedig az inkontinecia nem fogyatékosság, független tőle.

2012. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak mer én halottam láttam olyan embert aki valami nem tudom mit mondott hogy ő pelenkás de mégis beszélgetett másokkal
2012. nov. 24. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Pl Nyitott hátgerinc, halmozottam sérült emberek
2013. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gerincs sérülteknék általába nem tudják tartani a vizeletet. De azért értenek a számítógéphez.
2013. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van sok fogyatékos aki fejbe kitűnő, csak testileg sérűlt és ez ki hathat a vízelet és széklet visszatartásra.
2014. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még diplmás ember is lehet hogy pelenkát kord
2014. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod minek kerdezed ? Illetve nem tudsz semmit a fogyatékosokrol. Hadd fogalmazzam meg ők az a társadalom akikkel törődni kell foglalkozni mert egy életre lebénultak valami szar betegség genetika akàrmi miatt és emiatt igen pelenkàt is hordanak mert nem tudnak foglalkozni magukkal de ez nem bűn teljesen érthető nemde? Jegyezd meg amit irtam mert emiatt rossz nekik. Illetve hogy én magam is foglalkoztam egy pàr hetet velük 17 éves fiuként mert apummal szàllitjuk inkabb őket de ez roppantmod fontos bakker ha senki nem törődik ezekkrl a szerencsétlenekkel mindegyik meghal hamar. Csak ennyi állj pozitivan ehhez amiket irtam :-)
2015. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!