Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használtatok- e már gerincnyúj...

Használtatok- e már gerincnyújtó padot? és ha igen használt -e gerincsérv esetén? Mennyi idő után kezdett javulni a gerinc? és ha elmúltak a panaszok mennyi ideig és milyen idő közönként használtátok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 20:37
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én kb. 1,5 hónapja használom a gravitációs padomat. Nekem édesapám szerelte össze kép alapján, mert megvenni nem tudtam. Hihetetlenül jó találmány!

Nekem a jobb SI-ízületembe sugárzott a fájdalom, menni alig, ülni egyáltalán nem tudtam. Kb. 1-1,5 hét használat után már mentem viszonylag fájdalom nélkül és azóta csak javult. Naponta 3-4X használtam először 5-10 percig, majd 20 percig hason fekve, úgy 4 hétig. Azóta naponta 1X 20 percre, de idő után majd lecsökkentem a használatát heti 1 alkalomra. Hozzáteszem, hogy hasraütésre használtam ennyiszer, mert azt nem tudom, hogy hányszor lehet hivatalosan. Minden esetre nekem bevált és javaslom a használatát.

Azt hiszem minden kérdésedre válaszoltam, de ha még lenne írj privibe!

2013. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!