Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni porckorongsérv...

Hol lehet kapni porckorongsérv, gerincsérv mellett alkalmas irodai széket?

Figyelt kérdés
Olyat amiben nem terhelődik a csigolya illetve a porckorong nem csúszik ki hogy nyomja az ideget. Van ilyen?

2012. szept. 17. 14:53
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Talán még aktuális a kérdésed!

Nekem a Variér székekeit ajánlották: [link]

Sajnos nagyon drágák, nem az én erszényemnek való!


Ha viszont nem szeretnél sokat költeni rá, ajánlom az ékpárna használatát /munkahelyen/, illetve a hengerpárnát /vezetéskor, otthoni tv nézéskor/. Ezen az oldalon találsz pár hasznos infót: www.porckorong.hu

Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszi!


Igen sajnos, ez nem múlik el végleg. Megnézem őket, köszi!

2013. márc. 8. 12:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Öröm látni, hogy értelmes emberek is terveznek székeket! Szomorú látni, hogy az árlistát irreálisan, a magyar emberek anyagi lehetőségeitől erősen eltérően határozták meg.


Gondolom szabadalom is védi, így megint csak a tehetős nyugati társadalom tudja pihentetni a gerincét munka közben. :)

Nem irigylem tőlük, de keleten is jól jönne, nem hiszem hogy így kell meggazdagodni. Illesse komoly pénz a mérnököt, de ez az anyag, előállítás, energia, szállítás, értékesítés költségeitől messze elrugaszkodott.



Mindenesetre örülök, hogy legalább van ilyen! :)

2013. márc. 8. 12:15
 4/4 anonim válasza:

A Varier székek tényleg zseniálisak, ahogy Peter Opsvik minden tervezése:)

Egy hasonló, hazai fejlesztés:

[link]

Csodát nem lehet várni egyiktől sem, de amelyik szék segíti az aktív ülést, az mindenképpen jobb, mint a merev ülőbútorok. A térdelőszékek közül is csak azt ajánlom, amelyik rugalmas.

2015. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!