Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tágítsam az ereimet?

Hogyan tágítsam az ereimet?

Figyelt kérdés
akármikor vérvételre megyek kb. az 5-7. szúrásra sikerül csak vért venni tőlem, mert soha nem találnak vénát az orvosok.. azt mondják, hogy igyak sok folyadékot és attól tágul, de én iszok is rendesen.. milyen megoldás van még? hogyan tágítsam?

2012. okt. 27. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Vérvétel előtt igyál, az a lényeg.

Valamint azt is szokták kérni, hogy az öklöddel "pumpálgass" előtte, de ezt már csak akkor, ha beültél a székbe.

A vizet ihatod már előtte 1-2 órával is, hogy legyen hatása.


Ja, és lehetőleg lazítsd el magad, mert ha izgulsz, félsz, attól is összeszűkülnek az erek.

2012. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2012. okt. 27. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én múlthéten voltam dokinál, nekem napi 2 deci vörösbort és sötét színű gyümölcsöket (szeder, szilva, ribizli, kékszőlő...) ajánlottak értágítás céljából.
2012. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öltözz melegen, a fázás is érszűkítő.
2012. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vörösbort elsősorban nőknek szoktak tanácsolni, ha az ereken kívül még mást is kell széthúzni.
2012. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen :)
2012. okt. 27. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyúrjál
2013. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!