Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 2 hónapja 8-as tágító volt...

Ha 2 hónapja 8-as tágító volt a fülembe, de kiszedtem és visszaforrt (már alig látszik nyoma a fülcimpán), akkor most mennyi idő alatt tágítsam vissza 8-10-re? Ahogy tudom, ilyenkor sokkal kevésbé fáj.

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudom a választ, de elgondolkodtál már azon, hogy öregként mit csinálsz a tacskófül méretűre nyúlt füleddel??
2010. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8-10 miliméter még visszaforr, amiután meguntad és kiszeded belőle a tágítót;)
2010. szept. 30. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 1. válaszolóval. Örülj, hogy összeforrt, és hagyd a fültágítást a fenébe. Gondolt bárki is arra, hogy fog kinézni pár év múlva? Mondjuk, mikor már nem ez lesz a menő. És akkor hol van még az öregedés.

Az egyik legeszementebb kitalációnak tartom, mert aki nem pártolja, undorodik tőle. És a többség sajnos hányingert kap a látványától is.

2010. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak azért csinálod h jópofa legyél vele akk tegyél le róla. Minket hozol kellemetlen helyzetbe akik már elég komolyan csinálják ezt. Ez nem köves fülbevaló h gondolok 1et azt kiveszem v feltágítod akkorára amekkorára akarod és hagyod úgy v ne is kezdj újra és újra bele. Mert olyan lesz a füled mind a kigyűrt f*sz. Halálkomolyan.

Nekem 4cm mind2 de soha nem vettem ki őket csak míg megmostam a füleim. Meg is látszik mert szép esztétikus a fülem.


Kezdd előlről. de gyorsabban fog tágulni.

18/F

2010. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kurv@ esztétikus lehet, hogy van rajta 2 4centis lyuk...
2010. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lássátok már más szemmel ezt. A törzsek miért csinálják? Mi miért csináljuk? Hát pont azért amiért ők. Ez 1 kultúra. És lehetőleg mi leszünk az a generáció aki tovább viszi az utó kornak ezt.
2010. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!