Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az a H1N1 vakciná...

Tényleg igaz az a H1N1 vakcinára, hogy 20-30 év múlva jön ki a mellékhatása?

Figyelt kérdés

Valaki mondta, aki az orvosin tanult, hogy volt a vakcinában olyan, ami nem kellene, és 20-30 éve után súlyos dolgokat is okozhat.


Ez mennyire igaz?



Mert én is megkaptam az oldást még annó.


2012. okt. 27. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Nem kell minden baromságot elhinni. Semmi bajod nem lesz tőle.
2012. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd 20-30 év múlva megmondom... :P Amúgy nem gondolnám... Ez igazából nem kifejezetten arra jó, hogy ne fertőződj meg, hanem arra, hogy ne legyen mondjuk egy kis fincsi endocarditis a SZÖVŐDMÉNYE.... Amúgy is minden évben van influenza vírus... A vakcina az új, mutálódott törzsekkel amúgy sem tud semmit sem kezdeni. Összegezve: a védőoltás ártani nem árt, max kevésbé érzed a hatását. ( de gondolj mindig a SZÖVŐDMÉNYEKRE)
2012. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laciku 02 ***** válasza:
Én Nyolcvan éves vagyok. Majd 30 év múlva megmondom. Igaz hogy akkor mér kit érdekel?
2020. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!