Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja kiműtötték az egyik...

Pár napja kiműtötték az egyik bölcsesség fogamat. Tegnap nagyon el kezdett fájni de nem tudom miért. Eddig annyira nem fájt. Meddig szoktak az ilyenek fájni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 16:42
 1/8 anonim válasza:
Nekem tegnap előtt műtötték ki és ma is fáj, szedd a fájdalomcsillapítót és jegeld...állítólag csak 2-3napig fáj
2012. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem csütörtökön szedték ki de csak egyre jobban fáj .. szinte már aludni sem tudok
2012. okt. 28. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Annak örülj, hogy eddig nem fájt. nekem kivételtől kb 3-4napig egész nap fájt, éjjel is, napi 3 cataflamot vettem be. Vegyél be te is fájdalomcsillapítót, a cataflam elég jó, mert az gyulladáscsökkentő is.
2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csütörtökön húzták ki. Nekem szerencsére tudták húzni, de még ma is fáj. Szedem a fájdalomcsillapítót, remélem most már hamarosan elmúlik!
2012. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy az lehetséges hogy a jobb alsó 7 - esem miután kiműtötték a 8 - ast elmozdult a helyéről ? mert még mindig fájdogál ..
2012. okt. 31. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is fáj még ma is, pedig már lassan egy hete lett kihúzva! Sok idő kell a gyógyulásnak. Ne izgulj ez természetes!
2012. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csak félek mert eléggé feszítenek a fogaim meg fájnak
2012. okt. 31. 19:59
 8/8 anonim válasza:
A fiamnak altatásban egyszerre 3 bölcsesség fogát vették ki, mert mind a 3 nem kifele, hanem neki a fogsorának nőtt, ami miatt elkezdtek elfordulni az amúgy gyönyörű, hibátlan fogai. Duplájára nőtt a feje, egy hétig fájdalomcsillapítók és jegelés. Neki alacsony a fájdalomtűrése, ezért nagyon megszenvedte. Bőrgyógyászati, szépészeti (szemölcseltáv.) is keloidosan (hegesedéssel) gyógyult. Nem vagyunk egyformák! Türelem! Ha két hét múlva is panaszaid vannak, menj vissza a szájsebészhez!
2013. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!