Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám veszélyben van?

Anyukám veszélyben van?

Figyelt kérdés

tavaly februárban volt veseköve 2 műtétet is elbazstak.

Ma 7 fele bekerült a kórházba h elzáródott a vesevezetéke... tudom ez hülyekérdéés de nagyon feldult vagyook és félek h meghalhat .....


2012. okt. 28. 22:12
 1/4 anonim válasza:
Szakkepzett, jo orvosaink vannak, vilagszinvonaluak, ne aggodj, minden rendben lesz!
2012. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, bár megértelek!

Valószínűleg most is lesz egy műtét nála, hogy megoldják a vizelet elvezetést.

Mi volt a gond a korábbi műtétekkel?

2012. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Műtét közbe belázasodott megkatéterezték 1 hónapra.

utána pedig amikor vették ki megvágták a vesevezetéket és sínt helyeztek be aztis kiszedtk.... de lehet olyan szövődmény v valami ami halált okozhat ?

2012. okt. 28. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bent van a kórházba akkor figyelnek is rá, meg ott azonnali ügyelet van. Most nyilván akpott egy olyan ellátást ami ideiglenesen működik ameddig nem kerül sor a műtétre, de ha nagy gáz van akkor azonnal műteni fogják. Szóval ne aggódj nem lesz baja! Halálos szövődménye is csak végzetes esetben lehet de nincs az az orvos aki nem venné észre, mert hogy ez bekövetkezzen arra az kelélene hogy szétvágják a veséjét, de az is eltart egy ideig mire komoly bajt okozna, műtét után pedig biztos hogy jelentkeznek majd tünetek aminél azonnal észreveszik hogy baj van és akkor már tesznek is azért hogy elhárítsák a problémát. Ne aggódj minden rendben lesz! Tudom idegesítő hogy a 2. után is ugyan ezzel kerül vissza de szerintem tuti nem egy idióta orvost fog azok után kapni.
2012. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!