Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja anyukám hátának?

Mi lehet a baja anyukám hátának?

Figyelt kérdés
Úgy kb. 1,5 hete kezdett el fájni egyik napról a másikra anyukám háta.Fájt neki,mindig egyre jobban,aztán egyszer megmasszíroztam (nem vagyok masszőr) és jobb lett neki,tudott már rendesen dolgozni,de aztán a munkahelyén meg meghúzta a hátát (valamit pakolt).Érezte,hogy összehúzódik az izma,és megint elkezdődött az egész.Fastumgélt kenegeti tegnap óta,de csak nagyon minimális fájdalomcsökkenés történt,éjszaka nem tudott aludni.Úgy érzi,hogy hátul fáj a háta,és valahogy előre hat a gyomrára (egyféle görcs) . Úgy érzi,hogy nem a gerinc,hanem inkább csont-izom fáj neki.Mit csináljon?(Ha megmasszírozom,már nem történik semmi.)

2012. okt. 6. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Most nem azért, de anyukádnak, se neked nincs annyi esze, hogy eszetekbe jusson az orvos? Elég siralom.
2012. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy becsípődött vagy meghúzódott . Szerintem menjen el a dokihoz .
2012. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg anyukádnak.. az én anyum már fordulni alig tudott az ágyban olyan fájdalmai voltak hát derék tájon. Fantasztikus a nő. A férjem 3 hétig feküdt mert ő is nagyon hátfájós. Ő is elment hozzá, kiderült a veséje sugárzik ki, arra kezelte, most akár akrobatikai mutatványokat is tud csinálni. Én mindenképpen őt javaslom!

[link]

2012. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozd el hozzám, mert én viszont masszőr vagyok.
2012. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat,már helyreállt a háta :) Igazából csak a műtéte miatt volt érdekes,de nincs semmi gond :) Köszönöm :)
2012. okt. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!