Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » GYORSAN! Nem tudom mi történik...

GYORSAN! Nem tudom mi történik. Mitől dagadtak be? Igy fognak maradni?

Figyelt kérdés
ma sétálni voltam s nagyon fázott a kezem.hazaértem,és meleg vízzel megmostam,majd elkezdett feldagadni,akkorára hogy alig fértek el egymás mellett az ujjaim a lábamon és a kezemen...ezt is alig tudtam emgirni.segitsetek!!

2012. okt. 29. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hideg-meleg hirtelen változása okozta.

Régen nekem is ez volt a mániám, hazaértem télen és rögtön meg akartam mosni a kezem jó meleg vízzel. Anyukám mindig azt mondta, hogy nem szabad, mert nem tesz jót. Viszont, amikor tényleg nagyon hideg volt, akkor a csapból folyó hideg víz is kellemesnek tűnt beérve a hidegről. :)

2012. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A pontos magyarázatot nem tudom,de máskor hideg,langyos vizzel moss csak kezet,és lassan dörzsölgetni kell! Gyerek koromba üvöltöttem,amikor szánkózás után lefagyott kezemet apám a hideg víz alá tartotta,és dörzsölte,de tényleg ez használ rá! a duzzadás majd le fog menni a kezedről,ha helyre áll a keringésed is!
2012. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg hideg allergia. Neked melegebben kell öltöznöd mint másnak , ha kimész.

A meleg víz a nagy hőmérséklet különbség miatt váltotta ki ezt a reakciót.Hirtelen kitágítottad az addig összeszűkült ereket és beödémásodtak a végtagjaid. Ez lassan el fog múlni.

2012. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!