Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem? SOS

Mi történik velem? SOS

Figyelt kérdés

A problémám elég összetett. Az elmúlt egy év lelkileg nagyon megterhelő volt nekem. Ennek következtében:

- lefogytam (164 cm-emhez 48 kg)

- elerősödtek a menstruációs görcseim (az 1. nap fel sem bírok kelni az ágyból és semmi nem segít, csak ha apukám megmasszíroz (masszőr))

- folyton gyengének és fáradékonynak érzem magam

- jobban érzem, hogy ha vmi betegség kerülget és próbál ellene küzdeni a szervezetem (régebben az is csoda volt, ha megfáztam, de most gyerekek között dolgozok, akik folyton betegek)

- hullik a hajam (nagyon dús hajam volt, de csomókban hullik, főleg az elmúlt pár hétben, pedig nagyon vigyázok rá, hajpakolásokat csinálok, nem vasalom, több fodrász is mondta, látszik, hogy foglalkozom vele)


Kivizsgáltattam magam, vetettem vért és vizeletet, minden rendben van, valamint voltam nőgyógyásznál, ő is azt mondta, hogy minden rendben, kenetet vett, az is okés volt. Rendszeresen mozgok és eszek. Ugyan a problémáim nem múltak el teljesen, de rajta vagyok a megoldásán (a továbbtanulással voltak problémáim, nem úgy alakult, ahogy terveztem). Most sokat is dolgozok, ami főleg szellemileg fárasztó, így nincs időm sportolni, de a munka csak 3 hónapra szól és utána szeretnék teljesen új étrendet kidolgozni és kondiba járni (eddig minden nap futottam 10 km-t, de a munkám miatt most se a sportolást, se az étrendet nem tudom betartani). Valakinek van ötlete, mit történik velem? Már azon is gondolkodtam, hogy pszichológushoz megyek... Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!!


2012. okt. 6. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nézték meg, hogy esetleg nincs-e daganatod? Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem érdemes lenne. Szorítok neked, hogy minden rendbe jöjjön!
2012. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem nézték, nem hinném, hogy ennyire vészes a helyzet, de lehet meg kéne nézetnem...

Köszönöm, aranyos vagy! :)

2012. okt. 6. 11:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a különböző daganatok tüneteit, és semelyiket nem produkálom. Szerintem az ízületeimmel lehet valami, bár nem vagyok orvos...
2012. okt. 6. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek pszichoszomatikus tünetek is. Azt írtad, hogy nem úgy alakult az életed, ahogy tervezted. Nem lehet, hogy ez nagyon megviselt?
2012. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... De emiatt történik velem minden, amit felsoroltam?:O
2012. okt. 12. 23:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig úgy érzem kezdem egyenesbe hozni a dolgokat, mégsem változik sem a hajhullás, sem a többi, amit leírtam...
2012. okt. 12. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!