Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éltető Csaba nyíregyházi...

Éltető Csaba nyíregyházi fül-orr-gégészről tudtok nekem véleményt mondani? Mandulaműtét előtt állok, és nem tudom, hogy melyik orvost válasszam Nyíregyházán.

Figyelt kérdés
Róla jókat hallottam, örülnék, ha más is megosztaná a tapasztalatát :)

#mandulaműtét #Nyíregyházi fül-orr-gégészet
2012. okt. 30. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is kiszedték de nem az említett doki, én azt mondom, hogy ne kapkodd el, mert nekik az az érdekük, hogy minél több műtétjük legyen, ami után tolják nekik a borítékot.

akkor szedesd ki ha hullik a hajad, szemöldököd, vagyis egyértelmű a probléma forrása.

2012. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) Már hónapok óta hullik a hajam és a nyirokcsomóim is duzzadtak, egyéb bajom nincs, szóval elég egyértelmű. Téged ki műtött?
2012. okt. 31. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nedeczky zs.


Nekem is hasonló panaszaim voltak azzal a különbséggel, hogy csak bal oldalon hullott a hajam, és a bal fülem mögött volt egy nyirok duzzanat. Kivették nem kevés fájdalommal (utána) de a problémák amivel odamentem ugyanúgy megvannak, pedig legalább 2 éve volt. Szóval nem 100% hogy megoldódik a probléma. Meg utólag utánanéztem annak, hogy mi előzi meg a műtétet, nekem pl meg sem nézték, hogy a mandulám produkál-e Streptococcus baktériumot a szervezetemben. (de nem tudom hogy törvényszerű-e) És azt sem mondanám, hogy állandóan fájt a torkom. Ennek ellenére, már az első alkalommal azt mondta hogy ki kell venni. Csak mellékesen, azt már bánom, hogy nem kérdeztem meg, hogy miért is kell kivenni? De hát kibe bízzon az ember, ha nem az orvosban. (nekem azt hiszem azzal sürgette a döntésemet, hogy rámehet a szívre is, vagy valami ilyesmit.

2012. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!