Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 évesen 150 cm vagyok. Nőni...

15 évesen 150 cm vagyok. Nőni fogok még? ://

Figyelt kérdés
olyan zavaró :(
2012. okt. 31. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz körbe!


Szüleid milyen magasak? Ha ennél magasabbak, akkor jó eséllyel még nőni fogsz.


Feltéve, hogy nem mérgezed a szervezeted pl. cigarettával, és rendesen táplálkozol, nem koplaltatod magad.

Mert ezek befolyásolhatják a felnőttkori magasságot.

2012. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha cigizel akkor már nemvalószínű
2012. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor nem biztos...
2012. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egészen 18 éves koromig 155 cm voltam, fiú létemre. Iszonyatosan frusztrált, zavart! Aztán egy év alatt nőttem a maximális méretemre, most vagyok 176 cm.

Aggasztott a dolog, mert sokmindenben anyumra hasonlítok, és ő olyan kis növésű (150 cm). De szerencsére 18 után megtoldott a jó Isten :-)

2012. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy magasság kalkulátor! Ott bejelölheted, hogy fiú, vagy lány vagy, a szüleid magasságát kéri, s megadja a várható magasságot. Persze ez nem biztos,de valamit jelezhet. A fiúk biztos nőnek még. Ha a lányoknál beindul a menstruáció, onnantól nem várható jelentős magasságnövekedés. Valamelyik fejlődéslélektani könyvben olvastam.
2012. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 152cm vagyok (lány) és már feladtam hogy nőjek... 16 éves vagyok...
2012. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!