Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves férfi vagyok,176 cm....

20 éves férfi vagyok,176 cm. Tudom, ennyi évesen már sokat nem fogok nőni. De van vmi módszer, amivel mégis segíthetnék 1-2 centit a növekedésben?

Figyelt kérdés
1 év alatt tavaly 5 centit nőttem. Én ilyen későn érő típus lehetek. Szerintem még 3-4 centi bennem van, főleg hogy a nővérem majdnem 5 centivel magasabb nálam.
2012. jan. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még biztosan fogsz nõni, ha nem akkor sem vagy alacsony.
2012. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ígysem vagy alacsony,de biztos,hogy nőni fogsz még!
2012. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 175 magas vagyok, fiú szintén. Ha későn érő vagy, akkor lehetséges, hoyg fogsz még nőni. Én 15 éves korom óta ekkora vagyok. Egyébként nem vagy nagyon alacsony, talán pár cm-rel az átlag alatt vagy. Nekem van 170 cm-es és 157 cm-es fiú ismerősöm is.
2012. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
100%

Most se vagy alacsony! Da ha szeretnél 1-2 cm-t még, akkor azt egy kis furfanggal is megteheted. Először is vágasd a hajad tüsire, és a fejed búbján állítsd fel. Ettől máris magasabbnak fogsz látszani, mintha lenyalt hajad lenne.

Vegyél magadnak vastag talpú cipőt. Az is beleadhat 1-2cm-t a végeredménybe.

De végül még önerőből is nőhetsz, hiszen teljesen egyéni, hogy ki meddig nő magasságilag.

Addig is egyél sok vitamint, ásványi anyagot vigyél be, hogy a szervezetednek legyen miből építkezni.

2012. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A férfiak nőnek 25 éves korukig ez biztos.

Időd van még, egy pár centire, de a sok paradicsom, káposzta, vitaminok, a sport, és az előttem írók trükkjei.

2012. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy ugye alvás közben még inkább növünk, ha pedig hanyatt egyenesen fekve alszom el, úgy még jobban növekszik az ember. Ebben is lehet valami?

Ásványi anyagok alatt mit értetek?

2012. jan. 15. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőttél azóta ? :D
2016. okt. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!