Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szedik le a szemölcsöt,...

Hogyan szedik le a szemölcsöt, és mennyi ideig tart a gyógyulás?

Figyelt kérdés
Van egy szemölcs a szemöldököm felett, és nagyon le szeretném szedetni. Kihez forduljak, háziorvoshoz? És milyen módszerrel távolítják el? Sokáig tart? És meddig tart amíg begyógyul? Még sulikezdés előtt szeretnék vele elmenni, és örülnék, ha szeptemberre már rendbe jönne.
2009. aug. 11. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
háziorvoshioz mehetsz, és ő majd elküld a megfelelő iréányba. ha nem vészes a szemölcs, akkor fagyasztással leszedik, hamar gyógyul.
2009. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia. nekem a talpamon volt szemölcs.. elmentünk sebészetre,kaptam egy injekciót,és kivágták.. nem éreztem semmit az érzéstelenitő miatt.. valószinű,hogy onnan neked nem vágnák ki hanem ahogy előttem irták lefagyasztanák. utána 1 hét és szépen begyógyult teljesen. :)
2009. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szia!sebészeten szokták ezt intézni!nekem az ujjamon volt egy,érzéstelenítettek és levágták!nemvészes dolog ,szinte nem is érzed!a gyógyulás miatt se aggódj,hamar rendbe jön..kenegesd körömvirág krémmel, az segít a gyógyuláson:)
2009. aug. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2009. aug. 13. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a fejem búbján volt lidokainnel érzéstelenítettek és lézerrel leégették(nem volt kicsi!)
2010. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vok

hajat nem borotváltak

2010. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!