Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől remeg a kezem? Lehet...

Mitől remeg a kezem? Lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a családba senkinek sincs ilyen baja. Nekem viszont elég sűrűn remeg. Volt már hogy írtam és elkezdett remegni annyira, hogy egyszerűen nem tudtam tovább írni, csak krikszkrakszokat rajzolni írás helyett. Vagy volt hogy amikor levest szedtem, a merőkanálból a fele kiment. Ha koncentrálok valamire, akkor sokszor remeg, de akkor is szokott ha nem is csinálok semmit.

Nem cigizek, nem szoktam ropogtatni a kezem, nem stresszelek túl sokat. Mitől lehet? Mit csinálhatnék vele?


2012. okt. 31. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon megijednék és rohannék a dokihoz. Ha jó orvosod van, akkor még ki is deríti, mi lehet az oka ennek a remegésnek.
2012. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj orvoshoz, hogy nem valami idegrendszeri probléma van-e a háttérben ... és ne halogasd
2012. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarok orvoshoz menni. A remegésen kívül soha semmi más bajom nem volt. Illetve a szívem szokott szúrni, meg sokszor belenyilal a fájdalom, de azzal voltunk orvosnál és annyi hogy szívzörejem van de nem komoly. Nem látok a kettő között sok összefüggést, de lehet köze hozzá? Bár idegesít ez a remegés, túlélem, tényleg semmi más bajom nincs, úgyhogy nem igazán szeretnék orvoshoz menni.
2012. okt. 31. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!