Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkolás ellen milyen jó...

Horkolás ellen milyen jó módszert tudtok ajánlani egy orr polipos férfinak?

Figyelt kérdés
Az orrán nehezen tud lélegezni ezért könnyebbnek talélta már évekkel ezelőtt hogy a száján veszi a levegőt de kegyetlenűl horkol amint elszenderedik, én ha oldalra lököm akkor abba hadja pár másodpercre mert felébred annyira hogy feleszméljen de amint álomba zuhan egyből mélyebben veszi a levegőt és horkolásba kezd, és ha nem én alszom el előbb akkor nem hagy aludni a horkolás miatt. Használtassak vele orrsprét orrdugulás ellen hátha szedné az orrán a levegőt? Műttetni nincs pénz.

2012. nov. 1. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lehet ezt a műtétet TB-re megcsináltatni? Nekem logikus lenne, hiszen nem lehet olyan drága és van veszélye, ha nem csinálják meg.
2012. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elöször is, ha tényleg polip, azt TB-re megmütik, nem kerül pénzbe.

Másodszor meg lehet próbálni, hogy magasabb párnát használni, sokszor úgy csökken a horkolás.

2012. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem magyarbeli hanem szomszédos országbeli ott meg tb nincsen minden műtét pénzbe kerül. Az orrán egyántalán nem veszi a levegőt szelel neki kicsit de annyira megszokta a száján hogy nem tud vissza szokni rá és könnyebb is neki szájjánn. a vérnyomása magas , vérnyomas csökkentőt szed de nem minden nap. nincs elhizva inkabb vékonyabb minnt kéne.
2012. nov. 1. 08:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezen a lapos párnán alszik ez a régi fajta toll pihés amit fel kell rázni de olyan minntha nem is lenne alatta semmi reggelre, mindig az oldalán alszik el de hanyatt van mikor horkol mert arrébb birom guritani.
2012. nov. 1. 08:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A társának ajánlanék füldugót. Olcsó, hatásos. Sajnos én párom is horkol, de nincs rá ellenszer.
2012. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem alszotok külön szobában ? Ha egyébként jó a kapcsolatotok, ez nem befolyásolná és így mindketten nyugodtan alhatnátok.
2012. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rég költöztünk össze külön nem szeretnék aludni az olyan mintha rosszba lennénk.Nekem szükségem van a társaságára csak annyi hogy cserébe el kell viselnem a horkolást.
2012. nov. 1. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem össze kéne spórolni a műtétre a pénzt.
2012. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!