Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen hatásos rovarirtó...

Nikolett88 kérdése:

Milyen hatásos rovarirtó szert tudtok ajánlani darazsak ellen? Eddig a Protect darázsiró sprayt valamint Morteint próbáltuk de nem igazán hat egyik sem. Egyeltalán hány nap vagy hét amíg mind eltűnik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress meg egy egészségügyi kártevőirtó vállalkozót a lakókörnyezetedben. Létezik olyan szer, ami külön engedéllyel beszerezhető (neki van ilyen), hatásosabb, mint a szabad forgalomban kaphatóak.
2012. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármely darázsirtó spray hatékony, amennyiben közvetlenül tudod a darázsfészekre fújni. Viszont ha a fészek nem látható, csak egy résen keresztül közlekednek (pl a fal és tető találkozásánál) akkor egyetlen spray sem lesz eredményes. De itt nem fog működni a töményre kevert rovarirtószeres munkaoldat sem! Ilyen helyeken használjuk a porozószeres befújatást. Garantáltan hatékony a rejtett darázsfészek ellen is.
2013. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ezmegezcsakez válasza:
Konkrétan a Biolit van Biolit darazsak ellen lefújod őket akkor egyből megdöglenek, de nagyon hatásos ( tapasztalat) ezzel csak az a baj ,hogy nem tudom ,hogy Magyarországon árulnak e biolitot, mert én szlovákiai vagyok és itt kapható :)
2015. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!