Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érzem jól magam sehol?

Miért nem érzem jól magam sehol?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Van barátnőm, akivel nagyon jól elvagyunk. Szüleimmel élek, velük közömbös kapcsolatban vagyok. Van munkahelyem, ott is elvagyok mindenkivel. Szabadidőmben edzegetek... Vannak haverjaim, de közelebbi barátságot senkivel se nagyon alakítottam ki.. Néha eljárok bulizni haverokkal vagy barátnőm barátaival.

Átlagos életet élek, de valahogy mostanában (régebben is gyakran rám jött ez az érzés) sehol se nagyon érzem jól magam... olyan érzésem van mintha elfáradtam volna már, nincs kedvem, erőm semmihez. Munkahelyről hazafele vágyom, itthonról meg barátnőmhöz, onnan meg, hogy jöhessek haza aludni kb...

Kúraszerűen szedtem a magnéziumot, mert azt mondták az a bajom, de semmi. Miért lehetek így magam alatt? Nem értem, pedig, ha úgy nézzük most még mindenem megvan ami kell, barátnő, munkahely, otthon. Szerintetek?


2012. nov. 1. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek lelki oka van. Én is voltam így. nem tudom pontosan mi ez, talán depresszió, nnálam a pánik betegség is így kezdődött. Valami azért csak nincs rendben nálad. A párkapcsolatod biztosan jó? Ez az "elvagyunk" ilyen fiatalon nem hangzik túl jól... De ha nem ez, akkor valmi más. Azért nekem depresszió gyanús. Egyébként én is megint hasonlóan érzem magam.:(
2012. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól megvagyunk barátnőmmel, szeretem, szerelmes vagyok belé, nem emiatt! :/
2012. nov. 1. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, az jó, akkor nem ott van a bibi szerencsére!:) A depresszihóz hasonló tünetek nincsenek? Hogy nincs kedved semmihez, nincs energiád, nem igazán tudsz örülni semminek, ilyesmi.
2012. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De, ezeket érzem, hogy nincs kedvem semmihez, nincs energiám, nem örülök semminek, élni sincs kedvem, tiszta hülye vagyok.. pedig ismétlem megvan mindenem, de valahogy mégsincs...
2012. nov. 1. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Depresszió. Lehet csak mulandó epizód, de ha tovább tart érdemes szakemberhez fordulni, ami nem feltétlenül bogyó kapkodást jelent! És nem vagy hülye, nem tehetsz róla! Valami hobbiba való belefeledkezés, sport, alkotás, nagyon sokat segíthet! De legfontosabb a testmozgás, az nagyon sokat segíthet, ami úgy igazán kifáraszt.
2012. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy motort valami nagyobbat vagy ha több pénzed van kezdj el motoros siklóernyőzni vagy motoros sárkányrepülni
2012. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mozgok rendszeresen, ez el is vonja a figyelmemet egy darabig!

most nem vágyom motorra, jön a hideg :)

2012. nov. 1. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!