Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért érzem...

Mi van velem? Miért érzem magam így?

Figyelt kérdés
kb 5-6 éve vagyok úgy, hogy úgy érzem, mintha nem lennék... csak úgy simán vagyok, de nem érzem magam... mintha kialvatlan lennék, vagy részeg... akkor még se nem ittam, se nem dohányoztam, semmi egészségre káros dolgom nem volt... nem vagyok felszabadult, szorongok, bár néha elengedem magam, és a társaság középpontja is tudok lenni, de mégis furcsán érzem magam... pontosabban nem tudtam leírni, mert nemtudom, hogy más tudja milyen érzés... valaki segítsen...

2012. okt. 25. 22:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
akár arra is lehet hasonlítani, mint amikor valaki beszédül a cigitől. (olyan, mint amikor részeg vagyok, csak nem annyira durva, de zavar... mintha álomban lennék, és nem tudnék felébredni)
2012. okt. 25. 22:47
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel..jó párszor éreztem én is már ezt..mintha lebegnék, vagy hasonló..

Azóta próbálok többet aludni, sokat inni és enni, meg persze mozogni is.

Valamivel jobb, de néhanapján rám szokott még törni..

De én sem tudom mitől és mivel tudok akkor javítani rajta..

2012. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
köszi... nem vagyok egyedül ezek szerint... de velem az a baj, hogy már 6 éve folyamatosan... és már nem is emlékszek arra, hogy milyen volt előtte :(
2012. okt. 25. 22:57
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

szoktam ilyesmit én is érezni sokszor amúgy, hogy mitől van az rejtély számomra is

talán valami lelkibetegség lehet az eredete szerintem..

2012. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem.. az előző pillanat akár csak tegnap lett volna.. Mintha nem én lennék, néha csak várom, hogy felébredjek. 16/F
2012. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
én 17/f vagyok, és lehetséges, hogy a pubertálásra lehet fogni... remélem kinövöm, vagy elmúlik, vagy bánomisén...
2012. okt. 25. 23:07
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
jön a tél gyerekek..fel a fejjel lesz még nagyobb bajotok is :)
2012. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
jaaa, jó, hogy mondod...
2012. okt. 25. 23:11
 9/27 anonim válasza:
100%
Igen,velem is van ez így. Olyan vagyok,hogy nem érdekel semmi,leszarom,tökmind1 állapot van,mintha minden mindegy lenne. Nem jön össze semmi...Aztán ahogy így kesergek néha napján eszembe jut ennek az egész ördögi körnek a legnagyobb előnye: Nincs vesztenivalóm!!! Épp ezért ilyenkor bátran belevágok bármibe,hatalmas bátorsággal és önbizalommal,hihetetlen energiák mozognak ilyenkor bennem és azt érzem,én vagyok a legerősebb a világon...Aztán nagy boldogan lefekszem,és másnap arra ébredek,h ugyanott vagyok ahonnan elindultam,mintha a víz alatt lennék. Csak úgy vagyok. Olyan mintha drogos lennék,pedig sosem szedtem semmit. Lehet hülyén fog hangzani,de az én drogom saját magam vagyok...;)))
2012. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
kösz, utánanézek... :D
2012. okt. 31. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!