Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem legális a fű/marijuana?

Figyelt kérdés

Az alkohol szerintem sokkal több problémát okoz(pl.: családi erőszak), mégis legális. Akkor miért nem lehet legalább otthon elfüstölni egy spanglit, megenni egy füves sütit? Attól nem fogsz agresszív lenni, max alszol egy jót!

Régóta foglalkoztatnak ezek a kérdések.

Tudom ez összetetteb kérdés igazából, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre.

Várom a válaszokat!



2012. nov. 2. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert így is idióták a magyarok. Hátha még füvet is kapnának...
2012. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát, Te elismered, hogy egy idióta vagy?
2012. nov. 3. 08:43
 3/9 anonim válasza:
én megvagyok ezek nélkül,ha te nem akkor költözz ki Hollandiába, ott legális
2012. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

mert magyarország 50 évvel le van maradva, a politikusok fogyatékosok. ilyen egyszerű oknál fogva.. ha tehetnék az alkoholt meg a cigit is betiltanák, de az gáz lenne... hát nézd meg.. többi országban simán rágyújtasz egy étteremben vagy egy kocsmában vagy akárhol, itt meg keresned kell olyan helyet ami nincs se iskola közelében, se kocsma közelében, nem buszmegálló stb. lassan már az lesz hogy közterületen tilos a dohányzás. ami nem is nagy probléma igazából, de akkor megint ott vagyunk, hogy akkor magánterületen miért ne füvezhetnék kedvemre?



szóval magyarország nem jutott el agyilag arra a szintre, hogy engedélyezzék eme szent növényt...

2012. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem károsabb mint az alkohol. Ráadásul ha legalizálnák, az államnak nagyon sok bevétele lenne az adóból, ami rá férne Magyarországra. Szerintem mindenkinek megérné, ha legálisan lehetne kapni. A turisták is jönnének a környező országokból, mert milyen menő olyan helyen bulizni, ahol legális a fű.
2012. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ígyvan! Bevétel lenne belőle bőven.
2012. nov. 4. 15:31
 7/9 ZoZookaa válasza:
a probléma az hogy nem érné meg a kormánynak mivel az alkohol gyártók a cigi gyártok és a gyógyszer gyártók is csomo pénzt fizetnek az államnak hogy ne legalizálják és elitéljék és elitéltessék mindenkivel
2012. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
63%
Mert ez ez lemaradott gondolkodású társadalom. Itt az igaz amit mondanak a TV-ben, a többi hülyeség. A politikusokról elhiszik, hogy szent emberek, ők sohasem drogoznak, és ha ezt a vélekedést megerősítik törvényekkel, akkor még hihetőbbé válik, hogy ők szent emberek.
2022. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marko1001 válasza:
100%
Az alkohol nagyobb gond ? Hol élsz te napi 2,3 sör sokkal egészségesebb mint bármelyik üdítő amit gyerekek isznak
2022. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!