Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi illegális? A marihuána,...

Mi illegális? A marihuána, vagy a benne lévő hatóanyag?

Figyelt kérdés
azt hallottam x embertől, hogy thc-t tartalmazó gyógyszereket használnak magyarországon is a rákos betegek számára. ez igaz?

2012. jún. 7. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Egyrészt veszélytelen örömforrás, beállsz tőle, mint a piától, de semmi több (egyáltalán nem egy kategória a durva szintetikus drogokkal).

Másrészt a növényt rengeteg ágazat fel tudná használni termésétől kezdve a leveleken át a száráig egészen, és ez veszteséghez juttatna sok iparágat.

A növényt könnyű termeszteni, nem igényel sok gondozást.

A rák és még sok betegség ellen hatásos.


A történetet sokkal részletesebben le lehet írni, ennyi tömören. Most biztos azt hiszitek, hogy reggaet hallgatok és pöfékelek. Nem, nem élek fűvel egyáltalán. Ellenben a legalizálással teljesen egyet értek.

2012. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A THC.

De thc hiányában nem beszélünk marihuánáról.

2012. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
elsőnek :DD tudom én is nagyon szeretem, legalizálnám, de most nem erről van szó.
2012. jún. 7. 20:14
 4/15 A kérdező kommentje:
tehát akkor thc tartalmú gyógyszerek sincsenek magyarországon ugye?:)
2012. jún. 7. 20:14
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Morfin tartalmú gyógyszerek vannak, de ezt csak kórházakban, végső stádiumú rákos betegeknek adnak. Itthon azért nem alkalmazzák a THC-t, mivel nem terem meg, és elég drága behozni. De mivel van mákunk, abból tud a gyógyszeripar morfint kinyerni gyógyászati célra.
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Egyik sem. A földi halandó számára például a morfium is tiltott a doktorkorcsok mégis használhassák. Tehát:

Földi halandó számára minden tiltott, doktorkorcsok számára semmi.

2012. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

" Itthon azért nem alkalmazzák a THC-t, mivel nem terem meg, és elég drága behozni."


Mi nem terem meg te nagyon marha? Egy volt kollégám épp ezért ül most. És neki nem pincében volt lámpákkal bombázva, hanem simán a kertben.

2012. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az orvosok ellenőrzött körülmények között gyógyászati célból használnak kis mennyiségű erős drogokat. Ha nem tetszik amit az orvosok tesznek az emberek életéért vesd ki magad egy kamion elé. A rák egy elég szar betegség, végső stádiumban a beteg leírhatatlan fájdalmakat él meg, az orvosok a gyógyszerekkel próbálják elviselhetővé tenni utolsó napjait.
2012. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igaz, vannak itthon mikroklímás helyek ahol megterem az indiai kender, de ezek száma elenyésző. Nekünk egyszerűbb a mákból kinyerni a morfint, mint indiai kendert termeszteni, mivel a mák több helyen is megterem ezen a klímán.
2012. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Drogos férgek, remélem valami keményebbe beledöglötök."


Én meg remélem tarkón leszel lőve, te büdös bunkó!

2012. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!