Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dudor van a nyelvem alatt, mi...

Dudor van a nyelvem alatt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A számban, a nyelvem alatt van egy pár milis kis dudor, levegővel, vagy valami anyaggal van tele, ha piszkálom megnő, ha nem, kicsi marad. Fehéres a külseje, és van benne egy megvastagodás a felszínén, ami szintén fehéres. Vajon mi lehet ez? Hogyan tudom orvosolni? Veszélyes lehet rám nézve?
2012. nov. 2. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vesZélyes öblögess sZóda bikarbónás vízzel és elmúlik 1 tasak kb80ft nincs valami jó íze amúgy fogfehérítésre is jó sok sikert aztán ha elmúlik pontozni ám:)
2012. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
afta - mellesleg fertőző
2012. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbálom az öblögetést. Kezdtem megijedni, hogy szájrák vagy valami hasonló, de 16 vagyok nem dohányzok és nem is fogyasztok alkoholt, szóval annak csekély az esélye. Hogyan kaphatja el más? Mire vigyázzak?
2012. nov. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!