Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotrilt akar felirni az...

Rivotrilt akar felirni az orvosom, de tul sok rosszat olvastam rola es felek elkezdeni szedni. Mit tegyek? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Panikbeteg vagyok es epilepszias is. Valamikor a panik hozza ki az epilepszias rosszulletet valamikor forditva. Nem tudom hogy neurologushoz forduljak vagy inkabb piszichiaterhez? Tapasztalatok, velemenyek?
2012. okt. 22. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ő írja fel, akkor szedjed, de csak annyit amennyit kell. ne akarjál mindenkinél okosabb lenni.
2012. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha rám hallgatsz, akkor a pszichiátereket messziről elkerülöd.

normál esetben azt mondanám (saját tapasztalatból), hogy ne kezdj el rivotrilt szedni, de mivel epilepsziás vagy, ezért nem tudom milyen gyógyszerek állnak még rendelkezésre a betegséged kordában tartására.

lényeg, hogy szerintem neurológushoz menj inkább. mondom, szerintem. szorongásos bajaid az alap betegségedtől is lehetnek, nem?

2012. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 'utolso', nekem is az az erzesem hogy az epilepsziambol fakad a panikom. Szerintem ha nem ereznem magam sohasem rosszul megsem fordulna a fejembe hogy rosszul lehetek, tehat talan semmifele panik nem jelentkezne. Az orvos akihez megyek holnap neurologus es pszichiater is egyben, bar azt mondta inkabb az utobbival foglalkozik. A rivotrilt azert akarna felirni mert epilepszias gyogyszer is. Meglatom hany mgt is akarna irni, nem szeretnek raszokni semmilyen gyogyszerre.
2012. okt. 23. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

tudom, azért írtam, hogy ezen a szeren kívül nem tudom még mi mást szoktak adni epilepsziára.

igazából annyit tudok szívből tanácsolni, hogy ne lépd át az orvos által javasolt mennyiséget.

szorítok érted! remélem jó orvost találtál!:)

2012. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a jokivansagot! Nos ma meglatom majd mit mondom az orvos. Amikor felhivtam eloszor ajalt egy masik neurologust, de amikor megemlitettem neki hogy van nemi panikom azt javasolta probaljuk ki ezt a gyogyszert es ha nem valik be akkor menjek el a masikhoz.Sok mulik az rovoson, mennyire is vesz majd komolyan. Eddig sajnos ilyen teren nem a legjobbakba botlottam bele. Majd irok helyzetjelentest!
2012. okt. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!