Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpesz arcon, vagy valami más?

Herpesz arcon, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Csütörtökre kezdett kijönni a számon egy herpesz,vettem rá krémet,kenegettem vele,már kezd sebesedni,elmúlni,viszont herpesz kijövetele után nem sokkal,elkezdett nagyon viszketni az arcom,érzékeny volt,másnapra hólyagocskák lettek rajta,a gyógyszerész,ajánlotta,hogy kenjem vékonyan be azt is a krémmel.Kentem,de az nem múlik el,inkább kezd feljebb terjedni.A számon a herpesz már nem viszket,de az arcom még mindig.Akkor ez valószínű,hogy nem herpesz,hanem más?
2012. nov. 3. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is herpesz! és adok egy jó tanácsot hogy a herpeszt ne a kezeddel hanem mondjuk egy fogpiszkálóval kend be mert akkor a kezedre is átterjedhet és amikor fürdesz vagy zuhanyozol akkor a fejed azt hagyd ki és csak azután mostd meg amikor már kiszálltál és az arcodat egy másik törölközővel töröld meg majd tedd a szennyesbe így elkerülöd hogy továb terjedjen.(nekem is a háziorvosom tanácsolt)
2012. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike a választ.A számat is fültisztítón keresztül kentem be,és az arcomat sosem mosom a fürdővízben,hanem külön . De azért holnap elmegyek megnézetem dokival.
2012. nov. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!