Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászatra kell TAJ kártya?

Bőrgyógyászatra kell TAJ kártya?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem el, arra vagyok kiváncsi hogy itt is bemehetek a bőrgyógyászatra? Ha igen akkor van valami különbség ott ahol lakom és itt ahova költöztem?
2012. nov. 3. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

igen.

max magandokihoz nem kell, de recept felirashoz szukseg lesz ra.

2012. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

TAJ kártya mindenhova kell, hacsak nem magánrendelőbe mész.

Annyi különbség lehet hogy van ahol kell időpontot kérni van ahol meg nem, erre kérdezz rá az orvosi rendelőben.

2012. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha vonzáskörzeten kivül lakom már akkor van valami különbség? Tegyük fel hogy északmagyarországon élek és le költöztem délre, ott is ugyanugy fogadnak? Vagy van valami anyagi vonzata?
2012. nov. 3. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
elvileg nincs koltsege, elfogadhato, hogy az ember elkoltozik valahova. erdemes lenne uj lakcimkartyat csinaltatni ideiglenes lakcimmel, hogy a mufurc noverkek se tudjanak beled kotni. (en mar volt hogy ugy kertem ellatas egy nem lakhelyi korzetben, hogy megmondtam, hogy epp folyamatban van a lakcimkartya atiratas, mert most koltoztem a kornyekre)
2012. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát re,élem nekem is sikerül elintézni igy. Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!