Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz hogy a Scitec és a többi...

Igaz hogy a Scitec és a többi gyártónak a szerei (Protein, Kreatin, BCAA) csökkentik az ember libidóját?

Figyelt kérdés
úgy hallotam hogy a scitec proteinjai és a tobbi porjai ártalmasak az ember libidójára és utána akarok járni hogy ebből igaz e valami

2012. nov. 3. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad. Már annyiszor el lett ez mondva, elég lenne használnod a keresőt.
2012. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neharagudj komolyan!! csak ez sietős volt nekem mert én testépítőzöm és azt mondták hogya scitecben lévő kreatín és glutamin ártalmas és én ráadásul sciteces vagyok,mármint hogy szeretm azt a márkát használni ha érted mire célzok
2012. nov. 3. 22:43
 3/7 anonim válasza:
mi az a libidó?
2012. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarok okoskodni a lényeg az hogy az ember merevedéséről van szó lehet hogy elírtam
2012. nov. 3. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nagyon nem igaz. Ha ez igaz lenne, akkor nem szabadna húst sem enni, mert abban protien van meg kreatin.


Szóval ez egy "kacsa"!

2012. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen :))) csak egy haverom is állította hogy orvosilag bizonyított hogy csökkenti...nekem is fura volt ez az egéész hogy akkor miért szedik a cuccokat ....na de komolyan kösz szépen tesó :)
2012. nov. 7. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kamu. Bajod nem lesz tőle. Amúgy a libidó az a szexuális vágy.
2012. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!