Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon durva alvás problémáim...

Nagyon durva alvás problémáim vannak! Mivel segíthetek rajta?

Figyelt kérdés
Gimibe járok de kb. nem alszok el 3 nál korábban és reggel 7 kor kelek. Nem tudok elaludni, csak forgolódok mindig ki vagyok ütve napközben fáradt vok ://
2012. nov. 4. 02:30
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy stresszelsz valamin és ez hat ki az alvásodra? (Mert, ha így van, akkor azt a tényezőt kell megszüntetned.) Amúgy a teázás és az esti futás szerintem használ.
2012. nov. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Nem a stressz miatt. Van az is, de amíg nem volt, akkor sem aludtam jobban.

Nekem az a szerencsém, hogy addig alszom, amíg akarok.

Ma csak 3 órát tudtam aludni, kivételes okok miatt. Egész nap alig bírtam nyitva tartani a szemem, most meg mégsem tudok aludni :(

2012. nov. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmeletileg egy ido utan mar a tul faradtsagtol sem tudsz aludni bar most itt volt az oszi szunet. Mozogsz, vagy levegon eleget vagy csak a tanulas majd szamitogepezes esetleg tv! Mert ezek sem konnyitik az alvast! Beszelj anyukaddal hogy egy par napig hagy vegyel be valeriant (gyogynovenyes enyhe altato). Ja es az esti futas v. legyalabb seta is sokat segitene.
2012. nov. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járj el sportolni, fuss, mozogjon, fáradjon el fizikailag, az segít.
2012. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!