Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fekszem el a hajam?

Miért fekszem el a hajam?

Figyelt kérdés
Reggel szinte mindig úgy ébredek, hogy össze-vissza áll a hajam. De annyira el tudom feküdni, hogy csak az segít, ha megmosom, vagy bevizezem és megszárítom. Mit tudnék csinálni, hogy ne feküdjem el?

2012. nov. 3. 23:15
 1/3 anonim válasza:
a válasz egyszerű! mindenki elfekszi a haját. neked pedig azért nem lehet kifésülni mert hamar zsírosodik és összeáll tőle a csomó. használ zsíros hajra való sampont és cserélj sűrűn párnahuzatot! :)
2012. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon zsírosodik a hajam, 2 naponta mosom, és zsíros hajra való sampont használok, de semmi hatása. Ugyan olyan mint a sima. Jelenleg WU2-t használok. Váltsak sampont szerinted?
2012. nov. 3. 23:26
 3/3 anonim válasza:
nemtudom :/ nekem is ez van :( nekem a wu2 nem volt vmi jó :/ most had&shoulderst használok
2012. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!