Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek volt olyan másodfokú égése hogy a bőrt is leszedte az orvos?

Figyelt kérdés

#másodfokú égés #bőr leszedés
2012. nov. 4. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Leirnad, hogy mennyi idő alatt gyogyultal meg? Én is ebben szenvednek.
2015. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

2,5 hónapig kellett kötözni, utána már csak krémezni.

A helye még most is látszik (csak kisebb felületen, mint ahogy leszedték a bőrt)

2015. szept. 13. 16:07
 13/14 anonim válasza:

Egy az egyben ugyanezt tapasztalom amiket a kérdező leírt...mindenki más véleményt ad, máshogy lát el, egymást szólják le, már aki ránéz persze, de van hogy engem próbálnak meg elővenni, mivel mindig az utolsó tanácsra hallgatok (legyen házi kötözés/ne, ezzel kend, ne kend, tusolj most már, nem érheti víz...stb.), persze még én magyarázom, hogy nincs jogom felülírni azt, akinek a pecsétje a papíromra kerül...plusz vannak nagyon kedves nővérek akiknek a kezeit csókolnám ha szabadna és igazi pszichopata állatok is... -.-

(2 comb, bal kéz majd könyékig teljesen ami plasztika gyanús volt 2-3 hétig, jobb kéz tenyér alig)

Jobb kezem használom már a 3. hét végétől, többi még folyamatosan 2 naponta át van kötve (5. hét kezdődik), dermazint mindig venni és vinni kellett, volt szteroidos spray, és fox kenőcs is, de legtöbbször semmi, itthonra meg vegyesen mondták, a körömvirág pl csúnyán megszivatott, egyértelmű hogy sokan nem értenek az égésekhez...de mind az ellenkezőjét állítja. :)

2016. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

sziasztok

Mesélnétek, akinek mély 2.fokú volt, hogyan gyógyult, mennyire maradt nyoma?

2016. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!