Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha égési sérülésem elfertőződö...

Ha égési sérülésem elfertőződött, mit csináljak a sebbel? Orvos egy ideig kizárva. Mivel tüntethetem el? Kialakult egy rendes bőrbetegség vagy nemtudom, már egy éve.

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
pedig ezen csak orvosi kezelés tud segiteni. vigyázz mert nagy baj lehet belőle.
2012. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik végtagodat akarod elveszíteni?
2012. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, de hülyeségeket beszélt, most keresen egy hozzáértő orvost, csak ez időbe telik, nem magyarázom meg miért, ezért tettem fel a kérdést.

mingyárt teszek fel képet

2012. nov. 6. 12:41
 4/6 A kérdező kommentje:
A kézfejemre fröccsent egy forró olajcsepp, hideg víz alá tettem, de ugylátszik nem ért sokat. Az elején gennyes volt, véres, hólyagos, repedezett. Nagyon fáj és viszket, néha jobb. Pl most is nagyon jó ahoz képest h milyen szokott lenni. Folyton kiszárad, felhólyagosodik és ha szétreped jön ki belőle kicsit valami. A bőrgyógyász azt mondta ekcéma, és kentem több féle krémmel is, de egyik sem volt hatásos.
2012. nov. 6. 12:48
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

hát nem sok látszik belőle... Ami feketével van keretezve, annak a közepén volt az égés. a gyűrűs ujjamon végig van a tenyér oldalon is.

2012. nov. 6. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
ez tényleg lehet simán ekcéma.
2012. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!