Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Törés vagy zúzódás? Ha nem...

Törés vagy zúzódás? Ha nem megyünk azonnal dokihoz baj lehet? Sürgős!

Figyelt kérdés

Barátnőm elesett lába aláfordult de utána még egy órán keresztül kb járt rajta csak fájt majd bedagadt és mostmár annyira hogy nem bír ráállni de orvoshoz meg nem akar menni!

Mivel bírt rajta járni ezért zúzódásra vagy ficamra gyanakszunk. Azt mondta várjunk reggelig és majd utána menjünk dokihoz! Baj lehet ha nem megyünk időbe be??


F24


2012. nov. 6. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés. Minek ezzel várni reggelig? Nem fog éjszaka csoda történni...
2012. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha most mentek, kell egy röntgen, hogy nincs-e nagyobb baj.
2012. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert NEM AKAR! Hiába mondom neki, hogy hvok taxit egyszerűen hallani sem akar róla! Baj lehet ha törés és várunk az akarata szerint reggelig??
2012. nov. 6. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, csak én 6 órát gyalogoltam míg feldagadt. Kórház, röntgen -> zúzódás. De én hétszentség hogy nem maradtam volna nyugodtan reggelig.
2012. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, hiszen a dagadás miatt a szövetek oxigén és vérellátása csökken, ami okozhat problémákat. Pontosan ezért kell minél korábban dokihoz menni. Ha törés van, lehet vérrög is, az meg ha elkezd felfelé vándorolni... nem is folytatom.

orvos, legyen ennyi esze. Jobb most, mint hajnali 3-kor úgy, hogy addig nem alszik a fájdalomtól és már elgyötörten szenved. Ha meg műteni kell esetleg, ott is számít az időfaktor.

2012. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amikor a bokam eltort en is jartam rajta egy par metert.azt hittem nincs nagy baj, de az volt.

szerintem próbálj vele besszelni,hogy minek varni holnapig?!?

de ez csak egy tipp,ha eltort volna,lehet jobban erőltetné a sürgösségit! de igy is biztosan fáj...:S

menjetek el

2012. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett?
2012. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!