Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy sikerült megállítanotok...

Hogy sikerült megállítanotok a hajhullást? (Attól kérdem, akinek volt persze. )

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 17:23
 1/5 shoona:D ***** válasza:
a hajhullást én úgy állapítottam meg hogy észrevettem hogy hullik a hajam...
2012. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:-) nem azt kérdeztem, hogy hogy állapítod meg, hanem hogy hogyan állítod meg...
2012. nov. 6. 18:01
 3/5 shoona:D ***** válasza:
ja bocs...vitaminnal(bemész a dm-be vagy a rossmanba és egyből tudnak majd mutatni neked tök jókat)
2012. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vitaminokon kívül van más módszer vagy gyógyszer?
2012. nov. 6. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári vagy otthon szedett csalánra(kb.egy kis zacskónyi)hidegvizet engedsz,majd felfőzöd hogy majdnem forrjon.Aztán elzárod alatta és hagyod állni legalább egy órát fedő alatt még.aztán leszűröd és elhűtöd annyira hogy tudj vele hajat mosni.már a hajadat ebben vizezed meg és aztán samponnal jól átmosod ha tudsz venni csalán sampont akkor azzal.Kád fölött alaposan öblítsd ki belőle a sampont,majd vissza a csalános vízbe,lagalább 20 percig áztasd benne a hajad,fejbőröd is.aztán csak töröld meg.és kész is.Nekem volt minden féle vizsgálatom,kaptam csoda kencéket,semmi sem használt.erre rátaláltam ez az egy bevált,nem csak nekem a családban többeknek is :) használd bátran :)
2012. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!