Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van az orrüregemben egy...

Van az orrüregemben egy duzzanat. Először azt hittem, hogy pattanás de megduzzadt és most kitölti az orrüregemet. Olyan mint egy pattanás. Esetleg valaki találkozott már hasonlóval?

Figyelt kérdés
Múlt héten visszahúzódott de most ismét megfáztam és még nagyobb lett. Ismerőseim szerint orrpolip lehet. Tudom forduljak orvoshoz de ezt csak jövő héten tudom megtenni. A kérdésem az, hogy volt -e valakinek hasonló esetleg?! Ha igen mi volt az?

2012. nov. 6. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni, de csak ha meg vagyok fázva. Megdagad, fáj és kisebesedik. Akkor jön elő amikor már 30mp-enként kell fújni az orrom, de persze nem jön semmi, de levegőt sem kapok. Nem csak belül, hanem kívül is előjön. Ilyenkor óriási var is keletkezik rá, ami csak hetekkel később kezd el begyógyulni.
2012. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!