Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzsírdugó ellen tipp?

Fülzsírdugó ellen tipp?

Figyelt kérdés
Belement tegnap a víz a fülembe, és azóta be van dugulva, alig hallok meg kicsit zúg is. Mivel mindig is több fülzsír volt a fülemben, ezért gondolom fülzsír dugó lehet. A gyógyszertári fülzsírduó elleni spray-k hatnak??? Mert nem akarok egyből orvoshoz rohanni, meg nem is nagyon tudnám most megoldani, inkább veszek valami sprayt, de van értelme egyáltalán?
2012. nov. 7. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nézd nekem pont 3 hete van problémám a zsírdugómmal. Olyan mélyre ment az egyébként is szűk hallójáratomban, hogy a doki kimosta vagy ezerszer, mire kiszedett belőle 2 darabot. Aztán még mindig maradt benne, mire begyulladt, antibiotikumkezelés, utána egy kampóval kellett kiszedni, mint egy idegentestet.

Lehet, hogy a tiéd nem ennyire durva, de én ezek után azt mondom, ezt ne halogasd, mert én is úgy voltam, hogy ááá nem megyek be, mert mindig akkor dolgozom, mikor az orvos rendel, és csak 1 nap van, mikor ráérek, meg amúgyis 3 órát kell rá várnom és egyéb kifogások... Nekem még most is cseng egy picit, de azt mondom menj be a dokihoz, ez nem egy olyan dolog, hogy köhintesz egyet és "nem akarok egyből orvoshoz rohanni".

2012. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!