Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem gyógyul a piercingem! Mit...

Nem gyógyul a piercingem! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az lenne a Kérdésem, hogy mit tegyek-ha nem gyógyul a köldög piercingem?

Több mit egy éve szúrattam át. Kb fél évig volt bent...Aztán ki kellett vennem egy műtét miatt. Persze, hogy hamar befort. Ezért egy hónap múlva újra kifúrattam. Azóta benne van. Orvosi fém, nap mint nap kezelem gyógyszertári alkohollal, nincs fém allergiám, felül a porcnál a fülembe két ékszer is van..és több füllbe valóm is van. Nem szeretném kiszedni mert, amikor nem volt nagyon hiányzott...az meg a másik, hogy az első szúrásnál eléggé csúnyán fort össze szóval ha nincs bent az ékszerelég feltűnő. Előre köszönöm a válaszokat!

17/Lány



2012. nov. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, mert ez nem természetes. Ott majd kapsz rá kenőcsöt, esetleg gyógyszert.
2012. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alkohol nekem sem vált be.


Vegyél Octeniseptet, az nagyon jó rá! Azzal fújjad be többször egy nap.

+ főzzél kamillateát (nem filterest), és azzal mosogasd.


A lemosáshoz ne vattát használj, mert abból a kis szálak a sebbe mennek és irritálják. Vegyél patikában steril gézlapot (pár forint), és azzal törölgesd.

2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. nov. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!