Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Előfordulhat hogy a köldökpier...

Előfordulhat hogy a köldökpiercingtől kiütéses leszek? Az normális ha a piercingem körül viszket? (szerintem gyógyul)

Figyelt kérdés
2 hónapja van piercingem és eddig semmi gondom nem volt vele és szépen is gyógyul és egyáltalán nem fáj.De nagyon viszket körülötte és sajnos el is vakartam és nagyon piros.mit tegyek...
2012. márc. 13. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Fürödni kéne, kedves p*csa...
2012. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bunkóságokra nem vagyok vevő....mellesleg szerintem a mindennapi tisztálkodás alap,és nem tartozom a hülye p*csa kategóriába,2 gyerek után,6 év házasság és építészmérnök diploma után nem hinném hogy ennyire hülyének kell nézni.Köszönöm a bunkó választ,ez is megmutatta az inteligenciádat!
2012. márc. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!